NASZE GIMNAZJUM SZKOŁĄ ODKRYWCÓW TALENTÓW

 

LOGO1

Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Radomiu dołączyło w maju 2012 roku do grona szkół, które otrzymały zaszczytny tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”.

 

Tytuł ten przyznawany jest szkołom, które w szczególny sposób odkrywają, promują i wspierają uzdolnienia dzieci i młodzieży. Otrzymane wyróżnienie jest uhonorowaniem kilkuletniej, systematycznej pracy naszych uczniów i nauczycieli. Dla „młodych talentów” rozwijanie zdolności to z pewnością wielka przygoda, ale też wysiłek i ciężka praca. Wspieramy naszych uczniów, aby mogli dzielić się zainteresowaniami, umiejętnościami, realizować swoje pasje i ambicje.

 

Na stronie internetowej Ośrodka Rozwoju Edukacji http://www.ore.edu.pl tworzone są ogólnopolskie mapy szkolnych i pozaszkolnych miejsc odkrywania talentów, promujących szkoły, instytucje i organizacje wspierające uzdolnienia dzieci i młodzieży. Umieszczenie placówki na tej mapie jest ściśle związane z przyznaniem tytułu „Szkoły Odkrywców Talentów” lub „Miejsca Odkrywania Talentów” pod patronatem Dyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji.

 

Znakiem rozpoznawczym wszystkich wyróżnionych szkół są pamiątkowe tablice umiejscowione na budynku szkoły oraz certyfikat.

 

Opracowanie i wdrożenie kompleksowego systemu pracy z uczniem zdolnym
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

kp

 

Dokumenty do pobrania:

 

Formatka SOT Gimnazjum TWP Radom 2014-2015

 

Działania w roku szkolnym 2013-2014

 

 pdfPOBIERZ DOKUMENT 2012/2013

 

pdfPOBIERZ DOKUMENT  2011/2012

 

Scan 3Scan 2

 

propozycja-205

Współpracujemy z: