OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W OLIMPIADACH I KONKURSACH

Rok szkolny 2016/2017

Pola Garlacz – I miejsce w Konkursie Języka Angielskiego „INTERESTING FACTS FROM AMERICAN LIFE”

Opiekun: mgr Bożena Michalska

Marta Kopycka – zakwalifikowała się do finału Regionalnego Konkursu Czytelniczego „Czytanie jest podróżą”

Opiekun: mgr Maria Świerczyńska

Marta Norberczak – zakwalifikowała się do finału Regionalnego Konkursu Czytelniczego „Czytanie jest podróżą”

Opiekun: mgr Marzena Wasilewska

Weronika Majewska – zakwalifikowała się do finału Regionalnego Konkursu Ortograficznego

Opiekun: mgr Marzena Wasilewska

Marta Kopycka – udział w zawodach rejonowych Konkursu Chemicznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Opiekun: mgr Iwona Gos

Szymon Figarski – udział w etapie rejonowym Konkursu Historycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Opiekun: mgr Anna Prokop

Filip Kozyra – udział w etapie okręgowym Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

Opiekun: mgr Anna Prokop

Lena Fus – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „FRASZKA”

Opiekun: mgr Marzena Wasilewska

Marta Kowalczyk – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG”

Opiekun: mgr Anna Prokop

Marta Kowalczyk – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „GEO-PLANETA”

Opiekun: mgr Agnieszka Nosowska

Marta Kowalczyk – wykonanie znakomitej pracy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „TĘCZA”

Opiekun: mgr Anna Grabowska

 

Rok szkolny 2015/2016

Mikołaj Kosuń – II miejsce w Finale Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej

Opiekun: mgr Anna Prokop

Zuzanna Wólczyńska – wyróżnienie w II etapie (okręgowym) Ogólnopolskiej Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie

Opiekun: mgr Anna Prokop

Sandra Pieńkowska – wyróżnienie w Konkursie Literackim Przeglądu Twórczości Młodzieżowej „Pasterz i Ojciec”

Opiekun: mgr Marzena Wasilewska

Aleksandra Kucharska – udział w zawodach rejonowych (II etap) Konkursu Biologicznego

Opiekun: mgr Olga Adameczek

Marta Kopycka – udział w zawodach rejonowych (II etap) Konkursu Chemicznego

Opiekun: mgr Krystyna Szczepańska

Marta Kowalczyk – udział w II etapie (okręgowym) Ogólnopolskiej Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie

Opiekun: mgr Anna Prokop

Dominik Tokarski – udział w II etapie konkursu „Wokół Muru Berlińskiego – Niemcy po II wojnie światowej”

Opiekun: mgr Agnieszka Ficek

Marta Kowalczyk – udział w etapie Diecezjalnym Konkursu „Nowe życie w Chrystusie”

Opiekun: mgr Marta Rdzanek

Marta Kowalczyk – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”

Opiekun: mgr Anna Prokop

 

Rok szkolny 2014/2015

Mikołaj Kosuń – laureat Konkursu Historycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Opiekun: mgr Anna Prokop

Mikołaj Kosuń – finalista Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach  972 – 1514. Od Cedyni do Orszy”

Opiekun: mgr Anna Prokop

Wiktoria Boruch – udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Opiekun: mgr Małgorzata Molenda

Mikołaj Kosuń, Mikołaj Sałek – Nagroda Główna za pracę „Radomskie Dni Pamięci” w wojewódzkim konkursie organizowanym w ramach projektu edukacyjnego „Mecenasi sztuki, czyli jak finansować projekty kulturalne”

Opiekun: mgr Anna Prokop

TEATR JEDNOROŻCE – Nagroda zespołowa w II Ogólnopolskim Festiwalu Lalki i Słowa w kategorii Małe Formy Sceniczne

Opiekun: mgr Bożena Wójcik

Marta Kopycka, Szymon Figarski, Łukasz Kalbarczyk, Marta Kowalczyk, Zuzanna Wólczyńska – finaliści Ogólnopolskiego Konkursu „Upcyclingowy Zawrót Głowy”

Opiekun: mgr Anna Grabowska

Marta Kopycka – finalistka Regionalnego Konkursu Czytelniczego „Czytanie jest podróżą”

Opiekun: mgr Bożena Wójcik

Natalia Malecińska – I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy pożarom”

Rok szkolny 2013/2014 

Wiktoria Boruch – udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Opiekun: mgr Katarzyna Gos

Mikołaj Kosuń – udział w zawodach rejonowych (II etap) Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej”

Opiekun: mgr Anna Prokop

Mikołaj Kosuń – udział w zawodach rejonowych (II etap) Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Opiekun: mgr Anna Prokop

Mikołaj Kosuń – IV miejsce w Konkursie Historycznym „Losy Polaków w czasie II wojny światowej 1939 – 1945”

Opiekun: mgr Anna Prokop

Wiktoria Boruch – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Mój Las”

Opiekun: mgr Halina Mika

Wiktoria Kwiecień – udział w etapie II diecezjalnym Konkursu Wiedzy Religijnej „Wierzę w Syna Bożego”

Opiekun: ks. Rafał Widuliński

Wiktoria Boruch – udział w etapie II diecezjalnym Konkursu Wiedzy Religijnej „Wierzę w Syna Bożego”

Opiekun: ks. Rafał Widuliński

Wiktoria Boruch – udział w II etapie Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Opiekun: mgr Katarzyna Gos

Mikołaj Kosuń – udział w II etapie Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Opiekun: mgr Katarzyna Gos

Mikołaj Sałek – udział w II etapie Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Opiekun: mgr Katarzyna Gos

Julia Nogaj – wyróżnienie za kreację aktorską w I Festiwalu Małych Form Teatralnych Radom 2014

Opiekun: mgr Bożena Wójcik

Julia Nogaj – udział w zawodach miejskich Małego Konkursu Recytatorskiego

Opiekun: mgr Bożena Wójcik

Sara Kozyra – finalista Międzyszkolnego Konkursu „Zagrzewamy do nauki”

 

Rok szkolny 2012/2013 

Kacper Socha (klasa III) – udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Opiekun: mgr Bożena Kiełbasińska

Katarzyna Trzos (klasa III) – udział w II etapie Radomskich Zawodów Chemicznych

Opiekun: mgr Jadwiga Pawelec

Kacper Walczak (klasa III) – laureat (I miejsce) Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie, Państwie i Prawie „RES PUBLICA”

Opiekun: mgr Anna Prokop

Dominika Seratowicz (klasa III) – finalistka Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie, Państwie i Prawie „RES PUBLICA”

Opiekun: mgr Anna Prokop

Ewa Majkusiak (klasa III) – finalistka Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie, Państwie i Prawie „RES PUBLICA”

Opiekun: mgr Anna Prokop

Katarzyna Trzos (klasa III) – finalistka Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie, Państwie i Prawie „RES PUBLICA”

Opiekun: mgr Anna Prokop

 

Rok szkolny 2011/2012

Kacper Socha (klasa II) – udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Opiekun: mgr Elżbieta Brzozowska

Ewa Majkusiak (klasa II) – udział w zawodach rejonowych (II etap) Konkursu Matematycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Opiekun: mgr Joanna Kiliańczyk

Michał Cierzuch (klasa III) – udział w zawodach rejonowych (II etap) Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 – 1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego”

Opiekun: mgr Tomasz Kiliańczyk

Weronika Zielińska (klasa III) – wyróżnienie indywidualne za pracę indywidualną „Dzieci wojny – żołnierze i ofiary” w Ogólnopolskim Konkursie „Historia Bliska”

Opiekun: mgr Tomasz Kiliańczyk

Agata Romanowska (klasa III) – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”

Opiekun – mgr Bożena Wójcik

Weronika Zielińska (klasa III) – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”

Opiekun – mgr Bożena Wójcik

Dominika Seratowicz (klasa II) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”

Opiekun – mgr Bożena Wójcik

Ewa Majkusiak (klasa II) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”

Opiekun – mgr Bożena Wójcik

Kacper Socha (klasa II) – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”

Opiekun – mgr Anna Prokop

Katarzyna Trzos (klasa II) – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”

Opiekun: mgr Agnieszka Karcz

Weronika Zielińska (klasa III) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”

Opiekun: mgr Agnieszka Karcz

Martyna Wencel (klasa II) – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Ekologicznej

Opiekun – mgr Agnieszka Karcz

Weronika Zielińska (klasa III) – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-Planeta”

Opiekun – mgr Agnieszka Nosowska

Michał Cierzuch (klasa II) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-Planeta”

Opiekun – mgr Agnieszka Nosowska

Kacper Socha (klasa II) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-Planeta”

Opiekun – mgr Agnieszka Nosowska

Kacper Walczak (klasa II) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-Planeta”

Opiekun – mgr Agnieszka Nosowska

Ewa Majkusiak (klasa II) – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

Opiekun – mgr Teresa Derleta

Michał Cierzuch (klasa III) – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Kulturowej Angielskiego Obszaru Językowego ADVENTURE CULTURE 2

Opiekun – mgr Małgorzata Molenda

Agata Romanowska (klasa III) – V miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Kulturowej Angielskiego Obszaru Językowego ADVENTURE CULTURE 2

Opiekun – mgr Małgorzata Molenda

 

Rok szkolny 2010/2011

Adam Falkiewicz (klasa II) – udział w etapie rejonowym (II etap) Konkursu Geograficznego Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Opiekun: mgr Agnieszka Nosowska

Michał Milczarski (klasa I) – udział w etapie II diecezjalnym Konkursu Wiedzy Religijnej „Umocnieni łaską sakramentów”

Opiekun: ks. Rafał Widuliński

Michał Cierzuch (klasa II) – udział w etapie II diecezjalnym Konkursu Wiedzy Religijnej „Umocnieni łaską sakramentów”

Opiekun: mgr Ewa Pajestka

Michał Cierzuch (klasa II) – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Egipt”

Opiekun: mgr Teresa Derleta

 

Rok szkolny 2009/2010

Weronika Zielińska (klasa I) – wyróżnienie w IV edycji Konkursu „Niezapominajka znakiem jakości naszej postawy wobec przyrody i zrównoważonego rozwoju”

Opiekun: mgr Halina Mika

Agata Romanowska (klasa I) – udział w etapie II diecezjalnym Konkursu Wiedzy Religijnej „Świadkowie Miłości”

Opiekun: mgr Ewa Pajestka

Marika Dubrawska (klasa I) – udział w etapie II diecezjalnym Konkursu Wiedzy Religijnej „Świadkowie Miłości”

Opiekun: mgr Ewa Pajestka

Adam Falkiewicz (klasa I) – II miejsce w konkursie literackim Międzygimnazjalnego Konkursu o Życiu i Działalności św. Franciszka „Pokój i dobro”

Opiekun: mgr Ewa Pajestka

Weronika Zielińska (klasa I) – III miejsce w konkursie plastycznym Międzygimnazjalnego Konkursu o Życiu i Działalności św. Franciszka „Pokój i dobro”

Opiekun: mgr Ewa Pajestka

Weronika Zielińska (klasa I) – wyróżnienie w konkursie na prezentację multimedialną Międzygimnazjalnego Konkursu o Życiu i Działalności św. Franciszka „Pokój i dobro”

Opiekun: mgr Ewa Pajestka

01

02

 

propozycja-2

08

05

Współpracujemy z: