Towarzystwo Wiedzy Powszechnej

to stowarzyszenie z bogatą tradycją, to ponad 70 lat działalności oświatowej, to instytucja, która przetrwała przemiany polityczno-gospodarcze najnowszej historii.

Stowarzyszenie posiada Certyfikat „GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI”

Oddział Regionalny Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Radomiu to jeden z 17 oddziałów Towarzystwa Wiedzy Powszechnej, którego Zarząd Główny mieści się w Warszawie.
Realizujemy usługi edukacyjne w formie szkół dla dorosłych takich jak: liceum ogólnokształcące, szkoła policealna i medyczna szkoła policealna oraz studiów podyplomowych, kursów i szkoleń starając się zapewnić Państwu wysoką jakość naszych usług szczególnie mając na względzie  indywidualne oczekiwania naszego Klienta.

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej:

• to ogromne doświadczenie w kształceniu młodzieży i dorosłych,
  • to doskonalenie ogólne i zawodowe nauczycieli na studiach podyplomowych, kursach i szkoleniach, a w latach wcześniejszych kształcenie nauczycieli w Kolegium Języków Obcych funkcjonującym  do 2014 roku przez okres 15 lat /studia licencjackie/,
  • to wysoko wykwalifikowana kadra,
  • realizujemy nowoczesne i sprawdzone programy zgodne z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej
  • wydajemy zaświadczenie do WKU, urzędów i zakładów pracy,
  • kończąc naukę w naszych szkołach uczeń, słuchacz otrzymuje świadectwa i zaświadczenia na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkoły Posiadają Uprawnienia Szkół Publicznych,
  • zapewniamy miłą atmosferę na zajęciach w nowocześnie wyposażonych salach,
  • dużym atutem jest nasza siedziba znajdująca się w centrum miasta Radomia.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty edukacyjnej i życzymy sukcesów.

Zarząd i Pracownicy TWP O/R w Radomiu