Akademia Języków Obcych TWP

 

Kursy języków obcych  organizowane są na różnych poziomach zaawansowania,  zajęcia odbywają się w grupach 8 – 10 osobowych i prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli-egzaminatorów naszych radomskich szkół i uczelni.

 

Akademia Języków Obcych TWP prowadzi kursy języka obcego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno w grupach jak i zajęcia indywidualne. Prowadzimy też kursy i szkolenia dla firm.

 

 

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 lekcje lub 1 raz w tygodniu po 3 lekcje.

 

Kurs języka  angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego

1 godzina lekcyjna – 50 min.

Rodzaj kursu

Grupa 6 – 8 osób

opłata za m-c

Grupa 9 – 10

Opłata za m-c

Kurs – poziom A1-B2

110 godzin lekcyjnych

200,00 zł

160,00 zł

Zajęcia konwersacyjne

110 godzin lekcyjnych

200,00 zł

160,00 zł

Przygotowanie do matury

80 godzin lekcyjnych

Grupa – 6 osób

220,00 zł

Kursy przygotowujące do egzaminów z języka angielskiego – Egzaminy Cambridge
 – FCE, CAE, CPE, IELTS, KET, PET, YLE

110 godzin lekcyjnych

220,00 zł

 Zapisy – on-line

Informacje – 48/362-26-28

Zapraszamy

Poziomy znajomości języka angielskiego

 

A1 jest symbolem reprezentującym podstawowy poziom biegłości językowej, na którym posługująca się językiem osoba rozumie i potrafi stosować potoczne zwroty oraz formułować nieskomplikowane wypowiedzi związane z potrzebami życia codziennego. Posiada również umiejętność budowania pytań z zakresu życia prywatnego. Ponadto umie przedstawić siebie i innych oraz prowadzić prosty dialog jeżeli rozmówca jest gotowy do pomocy, mówi wolno i wyraźnie.

 

A2  to wskaźnik poziomu, na którym osoba rozumie często używane zwroty i wypowiedzi pozostające w związku z codziennym życiem. Potrafi także komunikować się w prostych, rutynowych sytuacjach, umie opowiedzieć o swoim otoczeniu, pochodzeniu, omawiać kwestie powiązane z podstawowymi potrzebami każdego człowieka.

 

B1 określa podstawowy poziom samodzielności w posługiwaniu się językiem obcym. Osoba rozumie zasadnicze wątki związane ze sprawami dla niej typowymi. Radzi sobie w większości sytuacji komunikacyjnych mogących wydarzyć się podczas podróży w danym obszarze językowym. Posiada umiejętność wypowiadania się w formie ustnej i pisemnej na tematy, które są jej znane lub należą do kręgu jej zainteresowań. Poza tym umie opowiadać o swoich planach, marzeniach, oczekiwaniach, przeżyciach, potrafi również w prosty sposób uzasadnić swoje opinie.

 

B2 /FCE/  jest wskaźnikiem określającym wyższy stopień samodzielności w posługiwaniu się językiem obcym. Osoba będąca na tym poziomie wykazuje się umiejętnością rozumienia bardziej skomplikowanych tekstów dotyczących kwestii konkretnych, abstrakcyjnych, a nawet technicznych dyskusji związanych ze swoją specjalnością. Dialogi z rodzimym użytkownikiem danego języka prowadzone przez taką osobę są swobodne i spontaniczne. Wypowiedzi ustne i pisemne pozostają spójne, klarowne oraz szczegółowe, pozwalają na swobodne prezentowanie własnego stanowiska na dany temat.

 

Zajęcia konwersacyjne

Zajęcia skierowane są do osób posiadających już wiedzę na temat języka i chciałyby rozwinąć swoje umiejętności posługiwania się nim w mowie. Zajęcia prowadzone są naprzemiennie przez nauczyciela i native speakera z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka. Wymagany poziom uczestników B2/C1.

 

Przygotowanie do matury

Jeżeli chcecie Państwo przygotować się do zdania języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego na maturze to zapraszamy na specjalne kursy w naszej Akademii.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy przygotowujące uczniów zarówno do matury podstawowej jak i rozszerzonej. Zajęcia prowadzone są w małych, kilkuosobowych grupach. Lektorzy pracujący z młodzieżą to wykwalifikowani nauczyciele – egzaminatorzy, posiadający wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu według standardów i wymagań, z wykorzystaniem strategii i technik egzaminacyjnych. Zapewniamy fachowe i rzetelne przygotowanie do egzaminu maturalnego w oparciu o starannie dobrane materiały dydaktyczne, wśród których znajdują się m.in. próbne testy pisemne i symulacje egzaminu ustnego.

propozycja-205

Współpracujemy z: